+ 48 607 870 132ul. Lipińskiego, 38-500 Sanok

Domki drewniane bez pozwolenia

Wiele osób marzy o drewnianym domku na swojej działce, lecz często zniechęca nas do tego konieczność uzyskania szeregu wymaganych dokumentów związanych z pozwoleniem na budowę, a wcześniej warunków zabudowy lub też w ogóle nie ma możliwości uzyskania pozwolenia (działka w terenie przybrzeżnym, w parku krajobrazowym lub objęta programem NATURA 2000). 

Firma DWERNIK postanowiła wyjść naprzeciw tym wszystkim, którzy borykają się z powyższymi problemami. 

Jako pierwsi w Polsce, wykonujemy na zamówienie drewniane domki na kołach. Szkieletowa konstrukcja domku usadowiona jest na stalowej ramie z kołami. Nasze domki mogą posiadać dowolne kształty i rozmiary, mogą być przystosowane do przejazdu drogami publicznymi lub zostać złożone na działce. 

W sytuacji gdy nadgorliwy inspektor nadzoru budowlanego zażąda przesunięcia domku w celu sprawdzenia czy ten nie jest na trwałe związany z gruntem, będzie to można bez problemu uczynić.

Lecz nade wszystko, nasze domki w odróżnieniu od domków holenderskich czy przyczep campingowych to nie plastikowe budki lub obijane sidingiem kontenery, lecz autentyczne drewniane konstrukcje z możliwością wstawienia kominka na drewno i zrobienia przytulnej werandy.